محدودیت 140 کاراکتری توئیتر برطرف شد

محدودیت 140 کاراکتری توئیتر برطرف شد
ايتنا- دوروسي پيش‌تر نيز اعلام کرده بود که محدوديت 140 کارکتري توييتر را برطرف مي‌کند.


شبکه اجتماعی توییتر به طور آزمایشی محدودیت 140 کاراکتری خود را برای برخی کاربران برطرف کرده تا آنها بتوانند از 280 کاراکتر برای نگارش مطالب خود استفاده کنند.

 
به گزارش ایتنا از مهر، جک دورسی مدیرعامل توییتر سال گذشته اعلام کرده بود که ممکن است توئیتر محدودیت قبلی 140 کاراکتری خود را برطرف کند، ولی از اعلام جزئیات بیشتر در این زمینه خودداری کرده بود.


این تغییر از روز سه شنبه اعمال شده و برخی از کاربران منتخب که به صورت تصادفی انتخاب شده اند، از این پس می توانند مطالب و پست های خود را با حداکثر 280 کاراکتر ارسال نمایند. تعداد کاربران یادشده فعلا بسیار محدود است.


تعداد کل کاربران توییتر 328 میلیون نفر است و توییتر می‌گوید قابلیت یادشده برای درصدی یک رقمی از کاربران اعمال شده است. بنابراین چندمیلیون نفر برای این بررسی به طور تصادفی انتخاب شده اند که تمامی زبان‌های موجود در توئیتر و از جمله فارسی را در برمی‌گیرند.

محدودیت 140 کاراکتری توییتر برای کاربران برخی زبان ها آزاردهنده و برای برخی چندان مهم نبوده است. به عنوان مثال کاربران چینی، کره ای و ژاپنی که با کاراکترهای محدودی می توانند به راحتی اظهارنظر کنند به این موضوع چندان اهمیت نمی دادند.

مشتریان ما

ما افتخار ارائه خدمات به تعداد زیادی از مشتریان وفادار خود را داریم و رضایت مشتری را برای خود سرمایه گذاری مطمئن می دانیم.

اخبار آی تی و فناوری اطلاعات

ارتباط و تماس با ما

  • تهران - میدان انقلاب اسلامی - بعد از خیابان جمالزاده - پلاک 91 - طبقه اول
  • دفتر مرکزی :
  • 62 54 67 55 021
  • شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 20
  • شماره های ضروری :
  • 99 22 870 0936 - 20 58 783 0912

درخواست تماس

کانال تلگرام طراحی سایت ویستان اینستاگرام طراحی سایت ویستان آپارات طراحی سایت ویستان