یک وب سایت به چه صفحاتی نیاز دارد

یک وب سایت به چه صفحاتی نیاز دارد؟

رمز موفقیت در تمام جهات طراحی سایت آگاهی و آشنایی است. اگر کاربران وب سایت شما بتوانند فورا وارد وب سایت شما شوند و احساس راحتی با آن داشته باشند باید بدانید که شما جزء افراد موفق در طراحی سایت هستید. 5صفحه وجود دارد که شما میبایست در وب سایت خود داشته باشید تا کاربران تان از آنها استفاده کنند و کارشان را در وب سایت خاص شما شروع کنند.

اول از همه کاربران باید قادر باشند تا از طریق های گوناگونی با شما ارتباط برقرار کنند. بنابراین صد در صد “contact us”،  “contact Me”و ”Get in Touch”یا هر چیز دیگری که به ذهنتان می رسد را در وب سایت خود داشته باشید. اگر این موضوع نادیده گرفته شود به معنای شکست برای کسی که از فروشگاه اینترنتی بهره می برد تلقی می شود یا باعث ایجاد نارضایتی کاربران می شود. داشتن یک صفحه ی contact us باعث می شود وب سایت منظم تر ، حرفه ای تر و همچنین قابل اعتماد شود.

صفحه ی مهم دیگری که نباید نادیده گرفته شود صفحه ی نمونه کارها  portfolio  یا  example است. این صفحه به اندازه تمام صفحات موجود در وب سایت شما اهمیت دارد.  این صفحه اطلاعات کامل شما را در اختیار کاربرانتان می گذارد و کاربران خودشان می توانند متوجه توانایی های شما شوند. شما می توانید در هزاران خط محصولات فروشگاه اینترنتی خود، تصاویر و هنر خود را به کاربران توضیح دهید.

صفحه ی دیگری که باید در وب سایت باشد “About Us” می باشد. این صفحه به کاربرانتان نشان می دهد که شما چه کارهایی انجام می دهید و به چه دلیل انجام می دهید. ایده ی خوبی ست که این صفحه را در وب سایت خود داشته باشید زیرا که وب سایت شما را واقع بین تر می کند.

وب سایت شما نیازمند یک صفحه اصلی فوق العاده دارد. این موضوع مهم است تا در نظر داشته باشید که روزانه افراد مختلفی از وب سایت شما دیدن می کنند، برخی افراد فقط آن را مرور می کنند و می بندند اما برخی دیگر تمام قسمت آن را با هدف بررسی می کنند تا احتیاجات خود را برطرف کنند. یک صفحه اصلی خوب قادر است تمام نیاز های همه نوع کاربر را برطرف کند. یک صفحه اصلی جذاب، ساده و واضح جلوی سوء تفاهم را گرفته و از مراجعه ی کاربر به سایت های دیگر جلوگیری می کند. یک وب سایت ساده به کاربران این اجازه را می دهند که با یک نگاه متوجه شوند که موضوع وب سایت چیست و به راحتی برای  دریافت اطلاعات دقیق تر به تمام صفحات وب سایت مراجعه کنند. این موضوع نیز از اهمیت بالایی برخوردار است که وب سایت خود را با صفحات بسیار زیاد شلوغ نکنید، زیرا باعث می شود که وب سایت شما پیچیده  و به سختی صفحات پیدا شوند. یک وب سایت خوب ساده است و به راحتی می توان به بخش های مختلف آن رفت و اطلاعات مختلف را دریافت کرد.

 

مشتریان ما

ما افتخار ارائه خدمات به تعداد زیادی از مشتریان وفادار خود را داریم و رضایت مشتری را برای خود سرمایه گذاری مطمئن می دانیم.

اخبار آی تی و فناوری اطلاعات

ارتباط و تماس با ما

  • تهران - میدان انقلاب اسلامی - بعد از خیابان جمالزاده - پلاک 91 - طبقه اول
  • دفتر مرکزی :
  • 62 54 67 55 021
  • شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 20
  • شماره های ضروری :
  • 99 22 870 0936 - 20 58 783 0912

درخواست تماس

کانال تلگرام طراحی سایت ویستان اینستاگرام طراحی سایت ویستان آپارات طراحی سایت ویستان