طراحی سایت - SEO و رسانه های اجتماعی

 

طراحی سایت، SEO و رسانه اجتماعی جزء 3 اجزای مهم در استراتژی موفق یک فروشگاه اینترنتی است. اگر می خواهید کاربرانتان شما را به راحتی پیدا کنند به یک برنامه ی SEO موفق نیاز دارید. اگر می خواهید کاربرانتان با شما ارتباط برقرار کنند و از فروشگاه اینترنتی شما خریداری کنند نیازمند به یک وب سایت حرفه ای هستید. اگر می خواهید یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای که روی زبان ها می چرخد بسازید در این صورت رسانه اجتماعی یک ابزار عالی است که در دستان شماست.

طراحی سایت SEO و رسانه های اجتماعی

به عنوان کسی که صاحب تجارتی است باید بدانید که هیچ استراتژی عام و جامعی وجود ندارد که همه ما بتوانیم به سراغش برویم. حقه و کلک های بسیاری در رسانه ی اجتماعی وجود دارد اما ممکن است برای بازاریابی شما مناسب نباشند. به همین دلیل است پیشنهاد می دهم که همیشه باید اهداف بازاریابی تان را بررسی کنید. زمانی که مشتریان تان از شما می پرسند که "چه مقدار باید برای SEO هزینه کنم؟ آیا باید برای تجارتم فیس بوک داشته باشم؟ آیا نیاری هست  که وب سایت خودم را از نو طراحی کنم؟ آیا باید بلاگ برای خودم بسازم؟ " جواب ما این است که اگر حس می کنید هر کدام از این ها برای اهداف تجارت یا فروشگاه اینترنتی شما مورد نیاز است می توانید داشته باشید.

در این قسمت سوالاتی را که در مشاوره ی استراتژی بازاریابی با آن روبرو می شوید را آورده ایم:

اهداف شما از تجارت چیست؟ در حال حاضر کدام یک از استراتژی های شما موفق هستند و کدام یک نیستند؟

  • چطور مشتریان جدید خود را جذب می کنید؟ تا چه میزان برای هر کدام از این احتمالات هزینه می کنید؟ چند درصد از مشتریان جدید شما از این احتمالات می آیند؟
  • با چه روشی مشتریان خود را حفظ می کنید؟ از چه شیوه هایی برای تکرار خرید آنها از فروشگاه اینترنتی خود استفاده می کنید؟
  • اهداف اولیه ی وب سایت شما چیست؟ برای جذب مشتریان جدید؟ برای سرویس دهی به مشتریان فعلی خود؟ برای آزمایش بخش های بازاریابی جدید خود؟
  • چه برنامه ریزی هایی در حال حاضر برای فروشگاه اینترنتی خود دارید؟ آیا این برنامه ریزی  متناسب با استراتژی های فروشگاه اینترنتی است؟ آیا استراتژی های فروشگاه اینترنتی شما با تمام اهداف تجارت تان متناسب است؟ آیا اهداف تجارت شما با سبک زندگی تان تناسب دارد؟

یک استراتژی بازاریابی که ممکن است برای شخصی بصورت معجزه آسایی سود آور باشد احتمال دارد که برای کار فروشگاه اینترنتی یا سبک زندگی شما مناسب نباشد. به همین دلیل ما 2 بخش در طراحی سایت داریم: افراد فنی که در SEO، رسانه های اجتماعی و طراحی سایت متخصص هستند و دوم مشاوران بازاریابی که ما را در بررسی و طراحی استراتژی های فروشگاه اینترنتی کمک میکنند. بیشتر مشاوران تجاری ما  خود صاحبان کسب و کار اند که آزمون و خطا را در کار خود پشت سر گذاشته اندو از روی تجربه صحبت می کنند و تصمیم گیری می کنند نه اینکه طوطی وار  اطلاعاتی را از جایی حفظ کرده باشند.  

مشتریان ما

ما افتخار ارائه خدمات به تعداد زیادی از مشتریان وفادار خود را داریم و رضایت مشتری را برای خود سرمایه گذاری مطمئن می دانیم.

اخبار آی تی و فناوری اطلاعات

ارتباط و تماس با ما

  • تهران - میدان انقلاب اسلامی - بعد از خیابان جمالزاده - پلاک 91 - طبقه اول
  • دفتر مرکزی :
  • 62 54 67 55 021
  • شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 20
  • شماره های ضروری :
  • 99 22 870 0936 - 20 58 783 0912

درخواست تماس

کانال تلگرام طراحی سایت ویستان اینستاگرام طراحی سایت ویستان آپارات طراحی سایت ویستان