چطور رنکینگ بالا داشته باشیم

چطور رنکینگ بالا داشته باشیم:

صاحبان وب سایت بسیار زیادی تحت تاثیر راه کارهای سریع برای بالا بردن رنکینگ وب سایت شان هستند. برخی از کسانی که طراحی سایت انجام می دهند گمان می کنند که اگر متا تگ ها (meta tag) را تصحیح کنند برای طراحی سایت شان کافی ست تا رنکینگ وب سایت را در زمان بسیار کوتاهی بالا ببرند. اما دریغ از آن که کل ایده ی SEO این است که طراحی سایت نیازمند قطعه های کوچک یک پازل است که می بایست باهم کار کنند تا رنکینگ وب سایت را بالا برند و متا تگ ها قادر نیستند به تنهایی این کار را انجام دهند.

 ماشین های جستجوگر اینترنت روی محصولات یا صفحاتی از یک وب سایت خاص تمرکز می کنند که بصورت چشمگیری تحت تاثیر کلمات کلیدی تگ های متا  قرار گرفته اند.

تفاوت های بسیاری بین موتور های جستجوگر داخلی و عمومی مثل گوگل وجود دارد و به همین دلیل است که تگ های متا در موتور های جستجوگر عمومی همانند گوگل تغییر زیادی ایجاد نمیکند. به دلیل اینکه صفحات بسیار کمی در موتور های جستجوگر داخلی وجود دارد متا تگ ها موثرترند. نیازی به ذکر این موضوع نیست که متا تگ ها در صفحات وب سایت شما صحیح هستند زیرا که شما با این کار به کاربرانتان کمک میکنید تا صفحه مورد نظرشان را پیدا کنند اما با موتور های جستجوگری مثل گوگل که پایگاه های اطلاعاتی شان مملو از وب سایت و طراحی سایت گوناگون ایندکس شده است موثر نیست. در این جا مشکلی که متا تگ ها دارند این است که زیاد قبل اعتماد نیستند حداقل از دید موتور های جستجوگر، و این به این دلیل است که هدف صاحبان وب سایت و موتور های جستجوگر یکسان نیست. برای مثال، صاحب وب سایت می خواهد که وبسایتش در نتایج جستجو بیشترین کلمه ی کلیدی را داشته باشد اما موتور های جستجوگر تنها می خواهند صفحات مربوطه را به کاربر به نمایش بگذارد که شاید همیشه آن صفحه ی صاحب وب سایت جزء نتایج موتور جستجوگرنباشد.  بنابراین برای بالا بردن رنکینگ وب سایت متا تگ هایی که شما بر آن تمرکز کرده اید کاربرد خاصی نخواهند داشت.

بطور عمده شما می توانید متا تگ ها را بر روی طراحی سایت خود چه اندک و چه بسیار تغییر یا اضافه کنید به هر میزانی که می خواهید. متا تگ ها رنکینگ طراحی سایت شما را در موتور های جستجوگر انعکاس نمیدهند بنابراین نگران آن ها نباشید.

محتوا: وب سایت شما نیازمند محتوای خوب است اما به احتمال زیاد شما قادر نخواهید بود تا یک میزان خوب از محتوای مفید را در عرض یک هفته  جمع آوری کنید و تغییر خاصی برای وب سایت ایجاد کنید. اگر احساس می کنید که افزودن محتوا از طریق نرم افزار ها که واقعاً موثر هم نیستند یا دزدیدن آن به رنکینگ وب سایت شماکمک میکند کاملا در اشتباه هستید. در حقیقت فراهم کردن هزاران محتوای خوب که مورد پسند و نیاز کاربرانتان باشد هفته ها، ماه ها وحتی ممکن است سالها به طول بیانجامد. اگر استطاعت مالی دارید می توانید از شرکت های طراحی سایت که این کار را انجام میدهند استفاده کنید و در مدت زمان کمتری به رنکینگ بالا برسید.

لینک ها: لینک ها از دیگر جنبه های بالا بردن رنکینگ وب سایت ها است. هرچند شما به انبوهی از لینک های بلا استفاده نیازی ندارید بلکه نیاز شما از طراحی لینک اهداف مرتبط به فروشگاه اینترنتی است تا ترافیک شما را بالا ببرند. بالا بردن رنکینگ برای اهداف فروشگاه اینترنتی و طراحی سایت شما نیاز به تلاش بیشتر، زمان و تا حدی پول دارید.

اگر شما این پیشنهاد ها را دنبال کنید به نتایج طولانی مدت دست خواهید یافت.

فقط صبور باشید و بر روی وب سایت تان کار کنید تا حرفه ای شود.

مشتریان ما

ما افتخار ارائه خدمات به تعداد زیادی از مشتریان وفادار خود را داریم و رضایت مشتری را برای خود سرمایه گذاری مطمئن می دانیم.

اخبار آی تی و فناوری اطلاعات

ارتباط و تماس با ما

  • تهران - میدان انقلاب اسلامی - بعد از خیابان جمالزاده - پلاک 91 - طبقه اول
  • دفتر مرکزی :
  • 62 54 67 55 021
  • شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 20
  • شماره های ضروری :
  • 99 22 870 0936 - 20 58 783 0912

درخواست تماس

کانال تلگرام طراحی سایت ویستان اینستاگرام طراحی سایت ویستان آپارات طراحی سایت ویستان