مراحل کلیدی در طراحی یک وب سایت موفق

مراحل کلیدی در طراحی یک وب سایت موفق:

طراحی سایت همانند هنر در هر فردی درونی و ذاتی است. اما بهتر است تا به این نکته اشاره کنیم که برخی قوانین طلایی در طراحی سایت وجود دارد که همیشه باید در کارهایتان پیروی کنید. شما باید طراحی سایت خود را مرتب، ساده و زیبا انجام دهید.

کاربران شما نباید برای اینکه متوجه شوند که موضوع وب سایت شما چیست مجبور به فکر کردن شوند یا حتی بدتر از این اصلا نداند که چطور باید با آن کار کنند. بلکه باید از همان ابتدا پیام شما را دریافت کنند و به راحتی هر اطلاعاتی که نیاز دارند را به راحتی پیدا کنند. وب سایت هایی را که بصورت حرفه ای طراحی شدند را مطالعه و در خودتان درونی کنید. به این که چطور کار میکنند و چطور وب سایت هایشان را طراحی میکنند فکر کنید و با چشمانی خلاق به آنها بنگرید. همیشه بصورتی وب سایت تان را طراحی کنید که نیازهای کاربران مورد هدفتان و فروشگاه اینترنتی تان را بر آورده کند.

طراحی سایت نباید مانع عنکبوت های موتور جستجوگر شود. استفاده ی Flash که به بنرها اشاره می کند را به حداقل برسانید واز استفاده ی منوهای Javascript خودداری کنید.

کدینگ: همیشه اطمینان حاصل کنید که کدینگ وب سایت شما مرتب و مختصر است. در هر زمانی که این امکان وجود داشته باشد صددرصد از CSS استفاده کنید. محتوای مهم را تا جایی که امکان دارد بالا در کد HTML بنویسید. بلوک های تکراری را (یعنی منوهای ستون سمت چپ، منوهای عمودی و غیره) باید در کدHTML پایین نگه داشته شوند.

متا تگ ها، کلمات کلیدی، SEOوب سایت: درباره ی صنعت خود، رقیبانتان و ابزارها کاملا تحقیق کنید تا یک لیست کاملی از صفحات وب سایت خود گردآوری کنید. در مورد کلمه ی کلیدی خود که قصد انتخابش را دارید واقع بین باشید. اینکه بخواهید رنکینگ بالا داشته باشید خیلی خوب است اما این مهم در صورتی امکان پذیر است که بودجه مالی بالایی داشته باشید در غیر این صورت با تجربه ی ناامید کننده ای روبرو خواهید شد. ابتدا از کمتر شروع کنید و زمانی که جریانی از درآمد ثابت از سایتتان دریافت نمودید میتوانید آن را گسترش دهید.

زمانی که لیست کلمات کلیدی خود را گردآوری کردید اطمینان حاصل کنید که قوانین پایه ی SEOوب سایت را رعایت کرده اید.

  • عنوان و توصیف متا تگ ها را برای هر کدام از صفحات خاص کنید.
  • کلمات کلیدی وب سایت تان را در عنوان، توصیف وH1تگ ها پخش کنید اما بیش از حد معقول این کار را تکرار نکنید.
  • همیشه دقت کنید کلمات کلیدی را که برای صفحه ای از وب سایت تان انتخاب می کنید به محتوای آن صفحه مرتبط باشد.

محتوا: کیفیت محتوا یک رمز مهم برای یک وب سایت موفق است. محتوایی که در یک وب سایت مورد بحث روز، گیرا و به نحو احسن نوشته شده باشد همیشه خود به خود به مرور زمان تعداد لینک های بسیاری دریافت خواهد کرد. تحقیقات و ترجمه برای ایجاد محتوا با کیفیت بالا یک امر ضروریست و اصلا نیازی به داشتن اطلاعات درونی خودتان و مدرک دکتری در رشته ی خود نیز ندارید. اطلاعات خارج در بیرون هستند شما فقط به کمی زیرکی نیاز دارید تا این اطلاعات را در کنار هم بگذارید. برای مثال شما میتوانید اطلاعاتی را جمع آوری کنید که قبلا به نمایش گذاشته نشده اند.

کیفیت همیشه جلوتر از کمیت است. بهتراست 10 تا مقاله ی دسته اول داشته باشید تا 100 مقاله ی متوسط.

هاستینگ: همیشه سعی کنید IP اختصاصی برای دامین خود داشته باشید و همیشه از یک شرکت هاستی که معروف است استفاده کنید.

  

مشتریان ما

ما افتخار ارائه خدمات به تعداد زیادی از مشتریان وفادار خود را داریم و رضایت مشتری را برای خود سرمایه گذاری مطمئن می دانیم.

اخبار آی تی و فناوری اطلاعات

ارتباط و تماس با ما

  • تهران - میدان انقلاب اسلامی - بعد از خیابان جمالزاده - پلاک 91 - طبقه اول
  • دفتر مرکزی :
  • 62 54 67 55 021
  • شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 20
  • شماره های ضروری :
  • 99 22 870 0936 - 20 58 783 0912

درخواست تماس

کانال تلگرام طراحی سایت ویستان اینستاگرام طراحی سایت ویستان آپارات طراحی سایت ویستان