بازاریابی اینترنتی2

بازاریابی اینترنتی2:

 

بازاریابی اینترنتی (تجارت الکترونی) چیست؟

تفاوت بسیاری بین بازاریابی و تبلیغات وجود دارد. بازاریابی یعنی اینکه مشتریان شما چطور تجارت شما را درک ودریافت می کنند.این درک و توجه از سوی مشتریان به ابزارهای تبلیغاتی بستگی دارد که شما انتخاب می کنید اما باز از این فراتر است. اینکه مشتریان شما چطور تجارت شما را درک ودریافت کنند به باهوشی کارکنانتان، به چگونگی طراطی سایت شما (که وب سایت شما قدیمی یا به سبک جدید طراحی شده یا تمیزو مرتب بودن وب سایت)، به سرعت رسیدگی شما به امور مشتریان، کیفیت کاری که برای آنها انجام می دهید نیز بستگی دارد. هر چیزی که درک و دریافت مشتریان را از تجارت شما تحت تاثیر قرار دهد بازاریابی نامیده می شود.

همانطور که می دانید تبلیغات یک جزء بازاریابی است. تبلیغات آنلاین موفق مشتریان بسیاری برای وب سایت شما می آورد اما اینکه مشتریان با شما بمانند یا خیر موضوع دیگریست. شما می توانید ادعا های بسیاری در تبلیغات وب سایت خود به مشتریان بیان کنید که این کار مشتریان بسیاری برای شما خواهند آورد اما اگر شما نتوانید به آنها سرویسی که قول آن را داده اید به مشتریان ندهید بازاریابی شما موفق نخواهد شد.

برای اینکه بازاریابی اینترنتی شما موفق شود باید مشتریان احساس کنند که وب سایت شما جایی امن و مطمئن برای آمدن و خرید است، حال این نکته باید درنظر گرفته شود که کدام وب سایت ارزش اطمینان کردن را دارد؟ باید به دنبال ایجاد کدام درک و دریافت در مشتریانتان باشید؟

 1. نسبت به بقیه وب سایت ها باید قیمت ها ارزان تر باشند.
 2. بشترین حق انتخاب را به مشتریان بدهید.
 3. بهترین بها.
 4. بالاترین کیفیت.
 5. داشتن تخصص در این زمینه.
 6. بهترین گارانتی.
 7. بهترین خدمات پس از فروش.

این لیست میتواند تا صدها صفحه ادامه داشته باشد. تمام نکته های گفته شده برای تمام صنعت ها قابل استفاده است. حال برای اینکه بازاریابی شما موفق باشد این مشتریان هستند که میبایست این مهم را درک کنند که تجارت الکترونی شما (فروشگاه اینترنتی) مکانی ست که بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می دهد.

مشتریان ما

ما افتخار ارائه خدمات به تعداد زیادی از مشتریان وفادار خود را داریم و رضایت مشتری را برای خود سرمایه گذاری مطمئن می دانیم.

اخبار آی تی و فناوری اطلاعات

ارتباط و تماس با ما

 • تهران - میدان انقلاب اسلامی - بعد از خیابان جمالزاده - پلاک 91 - طبقه اول
 • دفتر مرکزی :
 • 62 54 67 55 021
 • شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 20
 • شماره های ضروری :
 • 99 22 870 0936 - 20 58 783 0912

درخواست تماس

کانال تلگرام طراحی سایت ویستان اینستاگرام طراحی سایت ویستان آپارات طراحی سایت ویستان