ایجاد تصاویر و جداول ریسپانسیو

ایجاد تصاویر و جداول ریسپانسیو:

 ایجاد تصاویر و جداول ریسپانسیو

تا سال 2014 پیش بینی شده که استفاده از اینترنت موبایل ها همانند اینترنتی شود که ما در صفحه ی دسک تاپ کامپیوتر ها مشاهده میکنیم. منظور از این طراحی برای مبایل ها کوچک کردن تمام اجسام اینترنت نیست بلکه این کار فلسفه و چشم انداز کاملا متفاوتی دارد.

طراحی سایت ریسپانسیو:

طراحی ریسپانسیو نوع دستگاه کاربر را تشخیص می دهد(دسک تاپ، موبایل، تبلت) و مطابق با اندازه ی آنها ویژگی های طرح بندی را تنظیم میکند. یکی از مزایای طراحی سایت ریسپانسیو این است که تنها به یک URLمنفرد نیاز دارد، از طرفی دیگر یک طراحی سایت ریسپانسیوبه ندرت برای کاربران موبایل بهینه می شود. چون HTML برای هر دو  دسک تاپ ونمونه های موبایلِ سایت یکی است، ضرورتا محتوا نیز باید یکسان باشد.

سایت های ریسپانسیو اختصاصی:

دومین استراتژی طراحی سایت ریسپانسیو ایجاد یک وب سایت برای دسک تاپ و یک وب سایت مجزا نیز برای کاربران مبایل است.وب مسترها قادرند محتوا را با انتظارات کاربران مختلف متناسب کنند. سایت های اختصاصی معمولا سریعتر بارگیری می شوند و عملکرد بهتری نیز دارند.

مشتریان ما

ما افتخار ارائه خدمات به تعداد زیادی از مشتریان وفادار خود را داریم و رضایت مشتری را برای خود سرمایه گذاری مطمئن می دانیم.

ویدیو کلیپ آموزشی و دمو

کلیپ آموزش تولید محتوای سایت و بهینه سازی وب

در این کلیپ 3 اصل مهم در سئو و بهینه سازی وب که مورد سوال بسیاری از طراحان سایت و سئوکاران است مطرح می شود و نکاتی کلیدی در خصوص آنها آموزش داده خواهد شد.
سرفصل ها عبارتند از:
1. تولید محتوای سایت
2. لینک های داخلی
3. سرعت بارگذاری سایت
مشاهده کلیپ

Adipisicing elit

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

ارتباط و تماس با ما

  • تهران - میدان انقلاب اسلامی - بعد از خیابان جمالزاده - پلاک 91 - طبقه اول
  • دفتر مرکزی :
  • 62 54 67 55 021
  • شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 20
  • شماره های ضروری :
  • 99 22 870 0936 - 363 40 70 0930

درخواست تماس

کانال تلگرام طراحی سایت ویستان اینستاگرام طراحی سایت ویستان آپارات طراحی سایت ویستان