طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی که درگروه سایت های داینامیک است از دو بخش پنل کاربری و پنل مدیریتی تشکیل شده است.

قسمت كاربری :

مهمترین بخش یک فروشگاه اینترنتی ، بخشی است كه اطلاعات را نمایش می دهد و كاربر می تواند با كلیك بر روی عنوان یک محصول و وارد صفحه ای می شود كه اطلاعاتی مختصری درمورد یک کالا در صفحه مربوط به توضیحات محصول قرار داده شده است.(در بعضی از سایتهای فروش اینترنتی برای نمایش اطلاعات محصول از لینک دانلود فیلم استفاده می کنند)

بخش دیگر سایت مربوط به لینك های است که می تواند لینک سایت دوستان ویا سایت های دیگری باشدكه سایت فروشگاه اینترنتی کار می کنند.

قسمت جستجوی محصول که معمولا در بالای سایت(جهت دسترسی سریع)قراردارد نیز باید در سایت قرار گذاشته شود تا كاربر برای یافتن محصول زمان كمتری برای جستجو در سایت بگذارد.

سایت فروشگاه اینترنتی یک سایت پویا است به عبارتی دیگر اطلاعات موجود در سایت باید از پایگاه اطلاعاتی خوانده شودکه به وسیله مدیرسایت قابل تغییرو درج می باشد

 قسمت پنل مدیریتی :

در هر سایت داینامیک یك قسمتی جهت ورود به سایت وجود داردکه برای ورود مدیر سایت و همچنین اعضاء سایت می باشد.این قسمت که تحت عنوان ورود به سایت می باشد شامل نام كاربری و رمز عبور است که برای هر کاربر به صورت مجزا تعریف می شود. مدیر سایت به وسیله پنل مدیریتی می تواند به صفحات كنترل و دسترسی داشته و كاربران نیز با تعیین مجوز دسترسی از سوی مدیریت سایت می توانند مطالب جدید خود در سایت بگذارند .

بخش پنل مدیریتی سایت فقط مختص مدیر سایت می شود و لازم نیست هیچ صفحه كنترلی برای كاربران  قرار داد .

قسمت پنل مدیریتی سایت حاوی امكاناتی مثل حذف كاربران ، حذف یا تغییر اطلاعات محصول ویا کالا ، تغییر لینك ها .درج تبلیغات و هرگونه اطلاعاتی است كه می بایست در سایت نمایش داده می شود ،

جهت مشاهده امکانات یک فروشگاه اینترنتی بر روی لینک زیر کلیک نمایید

فروشگاه اینترنتی

مشتریان ما

ما افتخار ارائه خدمات به تعداد زیادی از مشتریان وفادار خود را داریم و رضایت مشتری را برای خود سرمایه گذاری مطمئن می دانیم.

اخبار آی تی و فناوری اطلاعات

ارتباط و تماس با ما

  • تهران - میدان انقلاب اسلامی - بعد از خیابان جمالزاده - پلاک 91 - طبقه اول
  • دفتر مرکزی :
  • 62 54 67 55 021
  • شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 20
  • شماره های ضروری :
  • 99 22 870 0936 - 20 58 783 0912

درخواست تماس

کانال تلگرام طراحی سایت ویستان اینستاگرام طراحی سایت ویستان آپارات طراحی سایت ویستان