معرفی پکیج و ماژول های طراحی سایت

در کسب و کار و تجارت الکترونیک نقش سایت بعنوان یک ابزار تبلیغاتی و بازاریابی از اهمیت بالایی برخوردار است که در این راستا شرکت های ارایه دهنده خدمات طراحی سایت و طراحی وب نیز رو به رشد هستند که این امر باعث ایجاد بازار رقابتی در ارایه خدمات طراحی سایت شده است. با افزایش رقابت در این بازار ، شرکتی موفق خواهد بود که تجربه زیاد در این حوزه را داشته و امکانات راه اندازی سریع یک سایت را دارا باشد.

امروزه در حوزه طراحی سایت ، ابزارهای متفاوتی جهت راه اندازی یک وب سایت بوجود آمده است که بتوان از طریق آن ها نیازهای یک مدیر را برآورده نمود. شرکت های طراحی سایت برای اینکه از این رقابت عقب نمانند ملزم به ساخت یکسری ماژول و پکیج طراحی سایت هستند تا بتوانند در کوتاهترین زمان ممکن سایت را طراحی و تحویل دهند.

ماژول و پکیج طراحی سایت

گروه ویستان که در رمینه طراحی سایت و بهینه سازی وب دارای تجربه و سابقه بالایی می باشد برای طراحی سریع یک وب سایت شروع به ساخت ماژول طراحی سایت در قالب پکیج های متنوعی کرده است. هر یک از این پکیج های طراحی سایت امکانات مختلفی را دارا می باشند که هر کدام از آنها نیازهای مشتریان را به نحوی برطرف می نماید. ویستان دارای سه نوع پکیج طراحی سایت می باشد که به اختصار به توضیح آنها می پردازیم:

پکیج برنزی طراحی سایت:

این پکیج دارای ماژول های پایه طراحی سایت است که در زمان کوتاه اماده راه اندازی است. افرادی که خواهان داشتن یک سایت هستند که می خواهند خود یا محصولی را معرفی نمایند و راه ارتباطی و تماس با خود را ارایه دهند مناسب است. این پکیج دارای رابط گرافیکی و کاربری مناسب است و تنوع قالب در آن این امکان را به مشتری می دهد تا با دید باز سایت خود را انتخاب نماید.

پکیج نقره ای طراحی سایت:

این پکیج از سری سایت های داینامیک می باشد. سایت های داینامیک سایت هایی هستند که ارتباط دوطرفه بین کاربر و سایت بوجود می آید. در این نوع سایت ها سیستم مدیریت محتوا از مهم ترین ماژول های آن می باشد. پکیج نقره ای طراحی سایت ویستان دارای ماژول مدیریت محتوا . اخبار بسیار قدرتمند است. این ماژول تمامی مسایل مربوط به seo را دارا می باشد و تمام مسایل را بصورت هوشمند کنترل می کند.

پکیج طلایی طراحی سایت:

این پکیج کاملترین پکیج طراحی سایت می باشد که تمام ماژول های مورد نیاز یک سایت حرفه ای را دارا می باشد. افرادی که بدنیال یک business حرفه ای تحت وب هستند این پکیج پیشنهاد طلایی ویستان می باشد. امکانات مدیریتی از یک سمت و سیستم مدیریت اعضا و ثبت نام کاربران از سویی دیگر در این پکیج نمود می کند.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص پکیج و ماژول طراحی سایت ویستان کلیک کنید.

مشتریان ما

ما افتخار ارائه خدمات به تعداد زیادی از مشتریان وفادار خود را داریم و رضایت مشتری را برای خود سرمایه گذاری مطمئن می دانیم.

اخبار آی تی و فناوری اطلاعات

ارتباط و تماس با ما

  • تهران - میدان انقلاب اسلامی - بعد از خیابان جمالزاده - پلاک 91 - طبقه اول
  • دفتر مرکزی :
  • 62 54 67 55 021
  • شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 20
  • شماره های ضروری :
  • 99 22 870 0936 - 20 58 783 0912

درخواست تماس

کانال تلگرام طراحی سایت ویستان اینستاگرام طراحی سایت ویستان آپارات طراحی سایت ویستان