تکنیک های سئو در بهینه سازی وب سایت

در این مقاله سعی داریم نکاتی را در مورد سئو و بهینه سازی وب سایت مطرح کنیم .این نکات و روش های سئو جزء مهم ترین و اساسی ترین نکات کلیدی بهینه سازی سایت می باشد که در حال حاضر در بیشتر مقالات سئو و منابع بین المللی مورد توجه قرار گرفته است.

تکنیک های سئو در بهینه سازی وب سایت

تکنیک های سئو و روش های بهینه سازی وب سایت اصول خاصی را دارند که پیروی از آنها باعث رنکینگ بهتر و بازدید بالاتر می شود نکته ای که باید به آن توجه داشت و آن را سرلوحه کارها و تجارت خود قرار دهیم تا صاحب یک درآمد مناسب شویم همین یک جمله می باشد:

<< مهم ترین و تنها هدف از راه اندازی یک کسب وکار دادن خدمات وب سایت , تلاش برای برطرف کردن نیازهای مشتریان و مخاطبان می باشد. کسب درآمد آخرین هدف بوده زیرا دادن خدمات به مخاطبان مجر به درآمدی باور نکردنی می شود>>

در سئو و بهینه سازی وب سایت همین نکات از اهمیت بالایی بر خوردار است زیرا گوگل و موتورهای جستجو گر بزرگ سایتی را می پسندند و اهمیت می دهند که مطالب آن مفید و درجه یک باشد.

در ادامه مطلب به 4نکته مهم در سئو می پردازیم:

1 انتخاب عنوان مناسب برای صفحات وب سایت :

موتورهای جستجوگر از طریق عنوان صفحه یا Title یک Page به محتوای متن آن صفحه پی می برند.

لذا انتخاب یک عنوان مناسب برای صفحه وب سایت از اهمیت بالایی برخوردار است . عنوان صفحه می بایست کوتاه و در برگیرنده مطالب مهم و کلیدی بوده تا هم ذهن خوانده را درگیر کند و هم اینکه مورد توجه موتورهای جسجتجو گر قرار گیرد.

2- تولید محتوای غیر تکراری :

گوگل در موتورهای جستجو گر با مطالب تکراری دروب سایتسیار مخالف می باشد .به نوعی که حتی دشمن این وب سایت های می باشد ..بله درست خواندید " دشمن " جدید بودن و غیر تکراری نبودن محتوا اهمیت بسیار بالای دارد. اگر مطلبی قبلا در سایتی باشد ,  ما ان را دقیقا در سایت خود تکرار کنیم امتیاز منفی خواهیم گرفت. در اینجا پیشنهاد می شود اگر مطلبی در سایت شما تکراری است همین حالا آنها را از سایت خود حذف کنید.

3- کلمات کلیدی :

هر متن و محتوا شامل یک سری کلمات مهم و کلیدی است که تمام متن و محتوا به توضیح آن می پردازد و این کلمات را کلمات کلیدی می گوییم که در طراحی سایت اصطلاحا به آن Meta Keywords می گویند. انتخاب مناسب این کلمات بسیار مهم می باشد زیرا اگر کلماتی که انتخاب می شود در متن نباشند یا غیر مرتبط باشند امیتاز منفی محسوب می شود. تعداد کلمات هم بین 70 تا 150کاراکتر می باشد.

4- لینک خارجی یا External Link:

تبادل لینک و ایجاد لینک های متعدد از سایت های مختلف به سایت خودتان بسیار مهم و کلیدی می باشد . علت این امر را به این گونه  توضیح می دهیم « شما صفحه ای تحت عنوان طراحی سایت دارید .حال اگر بخواهید بازدید این صفحه را بالا برود و پر ترافیک شود باید راههای دسترسی به آن صفحه را زیاد کنیم . این راهها می تواند از گوشه گوشه سایت خودتان یا که از سایت ها دیگران باشد . این نکته بسیار مهم است که اگر لینک از سایت های دیگران باشد اهمیت صفحه هم بالا می رود زیرا موتورهای جستجو گر متوجه می شوند که تعداد لینک ها به این صفحه زیاد یوده سپس نشانگر اهمیت بالای آن صفحه می باشد و از این رو آن صفحه را محبوب و پر ترافیک می کنند.

مشتریان ما

ما افتخار ارائه خدمات به تعداد زیادی از مشتریان وفادار خود را داریم و رضایت مشتری را برای خود سرمایه گذاری مطمئن می دانیم.

اخبار آی تی و فناوری اطلاعات

ارتباط و تماس با ما

  • تهران - میدان انقلاب اسلامی - بعد از خیابان جمالزاده - پلاک 91 - طبقه اول
  • دفتر مرکزی :
  • 62 54 67 55 021
  • شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 20
  • شماره های ضروری :
  • 99 22 870 0936 - 20 58 783 0912

درخواست تماس

کانال تلگرام طراحی سایت ویستان اینستاگرام طراحی سایت ویستان آپارات طراحی سایت ویستان