مشاوره طراحی سایت

 

در حال حاضر شرکت های طراحی سایت بسیاری وجود دارد که خدمات متنوع و گوناگونی در این حوزه ارائه می دهند. این خدمات از طراحی سایت ساده گرفته تا یک طراحی سایت پیشرفته یا فروشگاه اینترنتی هستند. حال این سایت ها می توانند از جمله سایت های آماده باشند (WordPress) یا سایت هایی که بصورت منحصر به فرد و مخصوص توسط یک شرکت طراحی سایت تولید شده باشند.

یک نکته ی مهم در طراحی سایت موفق و حرفه ای مشاوره و تجزیه و تحلیل سایت می باشند. مقوله طراحی سایت همانند تمامی مسائل مستلزم مشاوره است زیرا اگر در این امر صورت نپذیرد یا در اجرای آن کوتاهی صورت گیرد می تواند تاثیر مستقیم و آشکاری در نتیجه ی آن سایت داشته باشد. به هر میزان که این مشورت  و مشاوره کاملتر و دقیق تر باشد این تضمین را می توان داد که آینده و ثمره ی آن وب سایت موفق تر و موثر تر خواهد شد.

مشاوره طراحی سایت مراحل مختلفی دارد که در زیر به بیان آن ها می پردازیم:

  1. تجزیه و تحلیل نوع کسب و کار: در این مرحله نوع کسب و کاری که می خواهد پیاده سازی شود و در ازای آن سایتی طراحی شود مورد بررسی قرار خواهد گرفت. این بخش توسط ایده پرداز و صاحب کسب و کار سر منشاء می گیرد زیرا شروع تمامی این فرآیند ها از همین جا آغاز می گردد.
  2. مشاوره سایت متناسب با ایده: در این گام یک تیم طراحی سایت حرفه ای که دارای مشاورانی جهت مشاوره طراحی سایت است شروع به ارائه پیشنهادات خود می شوند تا بهترین نوع و سبک را ارائه دهند. بعنوان مثال اگر نوع کسب و کار در حوزه اخبار یا خبر باشد این سیستم نیازمند سایتی ست که دارای قابلیت ماژول قدرتمند تولید محتوا باشد. شناسایی همین موضوعات نیازمند یک مشاور با تجربه و کارآزموده است.
  3. مشاوره گرافیک و رابط کاربری سایت: این بخش از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا نشان دهنده و معرفی محصولات کسب و کار را بر عهده داغرد و اگر این بخش بسیار مهم درست پیاده سازی نشود ممکن است بازخورد خوبی نداشته باشد و مورد قبول مخاطبان و کاربران نباشد و در نهایت با شکست روبرو شود. باید گفته شود که این بخش توسط یک مشاور گرافیک و روانشناس قابل اجراست شخصی که توانایی درک رنگها، چیدمان و مدل را داراست و می تواند به راحتی قالب سایت را متناسب با نوع کسب و کار بچیند تا مورد قبول کاربران نیز باشد.

همانطور که گفته شد نقش طراح سایت در آینده ی کسب و کار از اهمیت بالایی برخوردار است. ضمنا اگر بخواهیم یک سایت موفق داشته باشیم باید با یک سیستم حرفه ا قبل از شروع کار صحبت کنیم، در این خصوص شما می توانید مقاله با عنوان یک وب سایت موفق را از مقالات ویستان مطالعه نمایید و یا صفحه ی مشاوره طراحی سایت ویستان را جهت کسب اطلاعات بیشتر مشاهده نمایید.

 

مشتریان ما

ما افتخار ارائه خدمات به تعداد زیادی از مشتریان وفادار خود را داریم و رضایت مشتری را برای خود سرمایه گذاری مطمئن می دانیم.

اخبار آی تی و فناوری اطلاعات

ارتباط و تماس با ما

  • تهران - میدان انقلاب اسلامی - بعد از خیابان جمالزاده - پلاک 91 - طبقه اول
  • دفتر مرکزی :
  • 62 54 67 55 021
  • شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 20
  • شماره های ضروری :
  • 99 22 870 0936 - 20 58 783 0912

درخواست تماس

کانال تلگرام طراحی سایت ویستان اینستاگرام طراحی سایت ویستان آپارات طراحی سایت ویستان