ساخت لینک در طراحی سایت

ساخت لینک در طراحی سایت

برای داشتن لینک های ایده عال در وب سایت خود یک اقدام مهم این است که مطمئن شوید که فقط یکی یا حداقل دو تا لینک برای هر دامین لینکی خود داشته باشید. می توانید این لینک ها را از وب سایت های دیگر که شما را انتخاب کرده اند داشته باشید. شاید وسوسه کننده باشد و بخواهید بیشترین دامنه ی لینک را داشته باشید اما باید دقت کنید که لینک هایی که برایتان سودمند هستند را انتخاب کنید زیرا در غیر اینصورت از موتورجستجوگر گوگل بیرون خواهید شد، باید دقت کنید که از لینک های غیر ضروری اجتناب کنید.

ساخت لینک در طراحی سایت     

یک استراتژی برای افزایش لینک هایتان این است که ده وب سایت تاپ با رنکینگ بالا را بیابید و پرسوجو کنید که آیا مایل هستند از لینک وب سایت شما استفاده کنند یا خیر. یا اینکه از صفحات عملکردی که لینک ها را دعوت میکنند استفاده کنید این کار از طریق فورم ها انجام می شود. یا اینکه می توانید تعداد ترافیک خود را از طریق پیشنهاد ابزارها و یا آموزش های رایگان در وب سایت خود بالا ببرید.

یک استراتژی دیگر که می توانید انجام دهید نوشتن مقالات مختلف است یا با اشخاصی که می دانید طرفداران بسیاری دارند مصاحبه کنید و در وب سایت خود بگذارید تا طرفداران و دوستاران آن افراد مشخص به مصاحبه شما لینک بزنند.

آخرین قدمی که ما در این مقاله پیشنهاد میکنیم این است که محتوای قوی در وب سایت خود استفاده کنید تا حداقل از این مسیر تعداد ترافیک، کاربران و در نهایت لینک شما بالا برود.

 

مشتریان ما

ما افتخار ارائه خدمات به تعداد زیادی از مشتریان وفادار خود را داریم و رضایت مشتری را برای خود سرمایه گذاری مطمئن می دانیم.

اخبار آی تی و فناوری اطلاعات

ارتباط و تماس با ما

  • تهران - میدان انقلاب اسلامی - بعد از خیابان جمالزاده - پلاک 91 - طبقه اول
  • دفتر مرکزی :
  • 62 54 67 55 021
  • شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 20
  • شماره های ضروری :
  • 99 22 870 0936 - 20 58 783 0912

درخواست تماس

کانال تلگرام طراحی سایت ویستان اینستاگرام طراحی سایت ویستان آپارات طراحی سایت ویستان