مزایای مقالات در طراحی سایت

 

مزایای مقالات در طراحی سایت کاربران تمایل دارند از وب سایت هایی که از این قبیل مقالات بهره میبرند دیدن کنند زیرا رایگان اطلاعات را در اختیارشان قرار می دهند. این باعث می شود که کاربران دوباره به سراغ این وب سایت ها بیایند و بنا به عادت همیشگیشان اطلاعات خود را بیابند و همین دیدار باعث می شود از آن وب سایت ها خرید کنند و این اتفاق بین کاربران و وب سایت اعتماد برقرار میکند که بدین وسیله کاربران اعتماد بیش تری برای خرید و استفاده از خدمات آن وب سایت پیدا خواهند کرد.

یکی از مزایای این مقالات برای صاحبان وب سایت این است که تعداد لینک ها را به وب سایت خود افزایش می دهند. و زمانی که اطلاعات شما توسط وب مستر ها یافت شوند لینک هایی به یک مقاله ی خاص یا جمعی از مقالات شما ارجاع داده خواهد شد که این مسئله در بالا بردن رنکینگ و ترافیک وب سایت شما تاثیر خواهد کذاشت.

                مزایای مقالات در طراحی سایت

یکی دیگر از مزایای مقالات این است که ممکن است مقالات بر اساس کلمات کلیدی خاصی نگارش شده باشند، در این زمان وقتی کلمات کلیدی شما بهینه شدند رنکینگ تان در مورد یک کلمه یا عبارت کلیدی خاص در موتورهای جستجوگر بالا خواهد رفت که در این حالت بیشتر رنگ و بوی رقابتی به خود خواهد گرفت.

اغلب صاحبان وب سایت ها زمانی که با فهرست راهنمای مقالات روبرو می شوند حس سردرگمی به آنها دست می دهد زیرا نمیدانند چگونه در یک فهرست مقالات می توانند سرمایه گذاری کنند. نکته اینجاست که یک فهرستی از مقالات نه تنها می تواند آگاهی کاربران را بالا ببرد و به آنها آموزش دهد بلکه می تواند با کاربران رابطه برقرار کند تا زمانی که آماده ی خرید شدند به وب سایت شما رجوع و برگردند. نیازی به ذکر نیست که کاربران خواهان خواندن مقالاتی می باشند که به آنها آموزش دهد و نیز آگاه کند که چه زمانی آماده به خرید هستند و می دانند کاربران دقیقا به چه چیزی نیازمند می باشند.

داشتن کتابخانه ای از مقالات واقعا ارزشمند است و سرمایگذاری بر روی آنها و اختصاص مکانی خاص برای آنها ارزش خودش را دارد. زیرا که آنها ترافیک و فروش وب سایت شما را بالا می برد این دو ویژگی بسیار برای صاحبان یک وب سایت مهم بوده و میبایست بر روی آنها متمرکز شویم.

مشتریان ما

ما افتخار ارائه خدمات به تعداد زیادی از مشتریان وفادار خود را داریم و رضایت مشتری را برای خود سرمایه گذاری مطمئن می دانیم.

اخبار آی تی و فناوری اطلاعات

ارتباط و تماس با ما

  • تهران - میدان انقلاب اسلامی - بعد از خیابان جمالزاده - پلاک 91 - طبقه اول
  • دفتر مرکزی :
  • 62 54 67 55 021
  • شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 20
  • شماره های ضروری :
  • 99 22 870 0936 - 20 58 783 0912

درخواست تماس

کانال تلگرام طراحی سایت ویستان اینستاگرام طراحی سایت ویستان آپارات طراحی سایت ویستان