راه های متمایز کردن سایت در تجارت اینترنتی

در وب سایت خود اتاق خبر ایجاد کنیم:

این موضوع نسبتا کار ساده ایست که در وب سایت خود یک اتاق خبر راه اندازی کنیم و می توانید آن را "درباره ی ما" یا "اتاق خبر" بنامید. اما فضایی طراحی کنید تا خبرنگاران یا مشتریان آیندتان براحتی بتوانند اطلاعات بیشتری از شما بیابند و کاملا متوجه کار و حرفه ی شما شوند. از این فضا برای به اشتراک گذاشتن آخرین اخبار درباره ی محصولات و خدمات جدید و رویدادهای نزدیک تان استفاده کنید. بطور کلی تولید محتوای سایت را در برنامه های خود قرار دهید. افرادی که از حرفه و تجارت شما لذت برده اند میخواهند بیشتر درباره ی شما بدانند، این کار را برایشان راحت کنید.

راه های متمایز کردن سایت در تجارت اینترنتی

 

شروع به اشتراک گذاری اخبار کنید:

اگر فقط یکبار این کار را انجام دهید متوجه خواهید شد که به اشتراک گذاری اخبار نیز تقریبا کار آسانی است. اگر برای صفحه ی انتشار اخیار به یک تمپلت نیازمند شدید می توانید آن را از وب سایت ها بیابید. دلایل زیادی وجود دارد که اثبات کند شما به این فضا نیازمندید مثل پیشنهادات جدید، یک رویداد یااعلام نتایج مالی. RPLog.com یکی از راه های رایگانی ست که می توانید اخبار خود را منتشر کنید. مشتریان آینده ی شما نمی دانند چه موضوعاتی جدید است مگر اینکه به اطلاعشان برسانید.

راه های متمایز کردن سایت در تجارت اینترنتی

از رسانه های اجتماعی استفاده کنیدتا باعث ارتقاء تجارتتان شود:

 چیزی که در مورد تمام کارآفرینان صادق است این است که آنها کسب و کار الکترونی و رسانه اجتماعی خود را به کارورزانی سپردند که جدا نمی دانستند در چه زمینه ای فعالیت دارند، افراد درمورد هر موضوعی که در اینستاگرام و توییر نظرشان را جلب می کرد مطلب و ایده ای می نوشتند. نتیجه این که دیگر تمرکز بر روی حرفه و زمینه ی فعالیت نبود و مطالب بادی به هر جهت بودند که هم به لحاظ سئو و هم به لحاظ جذب مخاطب کارآفرینان را به مشکل می انداخت. یک راه حل این است اگر قصد دارید زمان و هزینه برای رسانه های اجتماعی خود بگذارید و نتیجه ی دلخواه خود را بگیرید تمام تمرکز خود را بر خود و تجارتتان بگذارید. محصولات و خدمات خود را ارتقاء داده و پست های رسانه های اجتماعی تان مستقیما به عناوین مرتبط با کسب و کار وب سایتتان مرتبط باشد. این روش بهترین راه حل برای افزایش آگاهی درمورد کسب و کار اینترنتی شما در میان فالوورهایتان است.

مشتریان ما

ما افتخار ارائه خدمات به تعداد زیادی از مشتریان وفادار خود را داریم و رضایت مشتری را برای خود سرمایه گذاری مطمئن می دانیم.

اخبار آی تی و فناوری اطلاعات

ارتباط و تماس با ما

  • تهران - میدان انقلاب اسلامی - بعد از خیابان جمالزاده - پلاک 91 - طبقه اول
  • دفتر مرکزی :
  • 62 54 67 55 021
  • شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 20
  • شماره های ضروری :
  • 99 22 870 0936 - 20 58 783 0912

درخواست تماس

کانال تلگرام طراحی سایت ویستان اینستاگرام طراحی سایت ویستان آپارات طراحی سایت ویستان