الگوریتم Hits در PageRank گوگل - قسمت دوم

یکی ازمثال هایی که اول مقاله ذکر کردیم صفحه ای که جمله " سازندگان اتومبیل = تولید کنندگان ماشین آلات = طراحان وسیله نقلیه " را میلیون ها دفعه تکرارمی کند،این صفحه وب اولین صفحه ای است که توسط موتور جستجو گرنشان داده می شود،اما علی رغم اینکه این صفحه عملا اطلاعات مفیدی ندارد،نتیجه این گونه است که تلاش برای یافتن صفحاتی که دارای لغات موتور جستجو هستند اما یک سیستم رتبه بندی مورد نیاز است تا صفحاتی را که برای لغات مورد جستجوی ما بهتر هستند را پیدا کند. صفحه ای که شامل اطلاعات ارزشنمدی در مورد مطلب باشند که در این صفحه منبع درستی از لغت موتور جستجوگر برای کلمه " سازندگان اتومبیل " باشد.

وب سایت های رسمی تولید کنندگان ماشین مانند www.bmw.com  /www.hyundaiusa.com /Mercedes-banz.com و همچنین وب سایت های تبلیغاتی و فروش ماشین ها منابع معتبری برای جستجو خواهند بود. باید گفت که وب سایت ها  منابع بسیار مرتبطی برای این جمله " سازندگان اتومبیل "هستند و کاربران از موتورهای جستجوگر انتطار همین وب سایتها را دارند.هر چند طبفه بندی دیگری نیز برای این صقحات در فرایند یافتن منابع معتبر وجود دارد که آنها را HUB  (مرکز) می نامند نقششان تبلیغ صفحات معتبراست و دارای لینک های سودمندی هستند که به منابع معتبر وصل می شوند.به عبارت دیگر HUB های موتور های جستجو گر را در یک مسیر صحیحی قرار می دهند. در زندگی شخصیمان وقتی ماشینی می خریم بیشتر تمایل به خرید از فروشندگان معتبر را داریم که دوستانمان معرفی کرده باشند.به ایم مقیاس توجه کنید منابع معتبر در اینجا فروشنده ماشین وhub دوست شما خواهد بود، شما به دوستتان و به آنچه که توصیه می کنید اطمینان دارید.

در پروتکل word wide web ، hub ها برای لغت وارد شده در مورد " اتومبیل" ممکن است صفحاتی را داشته باشند که شامل رنکینگ هایی به نام ماشین هستند و نه واژی اتومبیل و همچنین و فروم های باشند که مردم در مورد ماشین های که خریده اند بحث و گفتگو کرده باشند.

الگوریتم Hits در PageRank

مشتریان ما

ما افتخار ارائه خدمات به تعداد زیادی از مشتریان وفادار خود را داریم و رضایت مشتری را برای خود سرمایه گذاری مطمئن می دانیم.

اخبار آی تی و فناوری اطلاعات

ارتباط و تماس با ما

  • تهران - میدان انقلاب اسلامی - بعد از خیابان جمالزاده - پلاک 91 - طبقه اول
  • دفتر مرکزی :
  • 62 54 67 55 021
  • شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 20
  • شماره های ضروری :
  • 99 22 870 0936 - 20 58 783 0912

درخواست تماس

کانال تلگرام طراحی سایت ویستان اینستاگرام طراحی سایت ویستان آپارات طراحی سایت ویستان