تاثیر تولید محتوای سایت بر سئو

همانطور که در مقاله های قبلی در خصوص تولید محتوا و بازاریابی محتوا صحبت کردیم متوجه این موضوع شدیم که این کار اهمیت بالایی در افزایش بازدید و سئوی سایت را دارد. در گذشته وقتی اسم از سئو و بازدید سایت به گوشمان میخورد تنها چیزی که سریعا به ذهن ما میخورد انتخاب کلمه کلیدی مناسب بود بطوریکه تمام کلمات تکرار شده در متن را به حالت های مختلف انتخاب می کردیم و در تگ keywords سایتمان قرار می دادیم. اما نکته ای که امروزه از اهمیت بالایی برخوردار دارد و گوگل یا هر موتور جستجوگر دیگری برای آن ارزش بالاتری را قائل می شود متن محتوا و مفید بودن آن برای کاربر است.

بگذارید از نگاهی دیگر به سئو نگاه کنیم! نگاهی خارج از مسایل فنی که بخواهیم مطالب سایتمان را صفحه اول گوگل بیاوریم!!!

ذات اصلی و هدف تمامی جستجوگرها پیشنهاد بهترین ، مفیدترین و بروزترین محتواها به کاربر می باشد و از این رو و از طرق مختلف و الگوریتمای متفاوت در صدد انتخاب این موضوع هستند. در نظر بگیرید شما در اینترنت به دنبال محتوایی در خصوص "طراحی سایت" می باشید. با جستجوی این متن، شما با صفحات زیادی روبرو خواهید شد اما تعدادی از لینک ها در رده اول نتایج جستجو هستند!! این محتواها چه ویژگی دارند!!

متنی که دارای ارزش علمی بالایی باشد و نکات مفیدی را به کاربر ارائه دهد خواه نا خواه نظر کاربر را به خود جلب خواهد کرد. همین جلب کاربر باعث می شود که لینک محتوا share شود و در مدت کوتاه بطور غیرقابل باوری بازدید شود و در صفحات اول گوگل مشاهده شود. راز این مسایل در تولید محتوای مداوم و مناسب کاربر می باشد فارغ از این موضوع که آیا متن برای گوگل مناسب هست یا خیر! حرف از تولید محتوای مداوم زده شد! این نکته بسیار اهمیت دارد که ما روزانه و در زمانهای مختلف برای سایتمان محتوا تولید کنیم و آنها را برای مطالعه کاربران انتشار دهیم. اگر این ریتم تولید محتوا بطور منظم ادامه پیدا کند گوگل بطور قطع سایت شما بعنوان رفرنس خوب از مطالب در نظر میگیرد و شما را پله پله در رتبه بندی خود بالا می آورد. 

در مقالات بعدی ما نحوه تولید یک محتوای خوب را توضیح خواهیم داد.

مشتریان ما

ما افتخار ارائه خدمات به تعداد زیادی از مشتریان وفادار خود را داریم و رضایت مشتری را برای خود سرمایه گذاری مطمئن می دانیم.

اخبار آی تی و فناوری اطلاعات

ارتباط و تماس با ما

  • تهران - میدان انقلاب اسلامی - بعد از خیابان جمالزاده - پلاک 91 - طبقه اول
  • دفتر مرکزی :
  • 62 54 67 55 021
  • شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 20
  • شماره های ضروری :
  • 99 22 870 0936 - 20 58 783 0912

درخواست تماس

کانال تلگرام طراحی سایت ویستان اینستاگرام طراحی سایت ویستان آپارات طراحی سایت ویستان