نکات مهم در تولید محتوای سایت

تولید محتوا همانند هر موضوع دیگری که در سئوی سایت نقش دارد دارای نکات مهمی است که رعایت آنها باعث تاثیر بسیار بالاتر محتوای تولید شده می شود. این نکات شاید در ظاهر کوچک باشند اما اگر رعایت شود در روند تولید محتوای سایت بسیار موثر است. در زیر به تعدادی از نکات اشاره خواهیم کرد:

تولید محتوای منظم و مداوم

روند ایندکس شدن مطالب سایتمان توسط گوگل از یک فرمول پیروی می کند که تحلیل آن بسیار طولانی است اما ما در اینجا با یک مثال ساده آن را برای شما توضیح خواهیم داد. زمانیکه شما سایتتان را راه اندازی می کنید تا وقتیکه سایت شما به گوگل معرفی شود و مطالب شما ایندکس شود زمانی را خواهد برد اما بعد از چندی مشاهده میکنید که مطالب سایت شما ایندکس گردیده و در نتایج گوگل می توانید محتوای سایتتان را مشاهده کنید. اما چگونه می توان این روند ایندکس شدن را تسریع بخشید؟!

شما زمانیکه یک محتوا برای سایت خود تولید و منتشر میکنید ربات گوگل بعنوان مثال 4 روز دیگر محتوای شما را ایندکس میکند. از این رو گوگل 4 روز بعد بازهم به سایت شما سر خواهد زد و اگر مطلب جدیدی در سایت شما دید مدت سر زدن به سایت شما را کم خواهد کرد. اگر این روند ادامه پیدا کند گوگل هر 3 روز یکبار بعد ، هر 2 روز یکبار و بعدها هر روز به سایت شما سر خواهد زد. این روند اگر از سمت شما منظم صورت گیرد گوگل سایت شما از لحاظ رتبه بندی بالا خواهد برد و شما در صفحات اول گوگل قرار خواهید گرفت.

با رعایت همین نکته ساده شما می توانید برای موضوعات مهم خود تولید محتوا کنید و برای سایت خود بازدید بیاورید.

محتوای سایت تکراری ممنوع!

وجود محتوای تکراری و کپی شده از سایت دیگران سایت شما نابود خواهد کرد!!!!! بله نابود خواهد کرد! نبودن و حذف یک محتوای تکراری ارزش بالاتری دارد تا اینکه شما یک محتوا داشته باشید و آن محتوا تکراری باشد. سعی کنید در مورد موضوعات مختلف محتوای خاص و یکتا تولید و منتشر کنید زیرا اگر محتوای تکراری استفاده کنید گوگل این موضو را متوجه خواهد شد و باعث می شود یک امتیاز منفی به شما بدهد و از طرفی یک امتیاز مثبت به سایت اصلی بدهد زیرا متوجه می شود محتوای سایت اصلی بسیار خوب بوده که شما از آن کپی کرده اید.

این نکته را توجه کنید، گوگل بسیار هوشمندتر از این ها می باشد و متوجه این موضوعات خواهد شد!

مشتریان ما

ما افتخار ارائه خدمات به تعداد زیادی از مشتریان وفادار خود را داریم و رضایت مشتری را برای خود سرمایه گذاری مطمئن می دانیم.

اخبار آی تی و فناوری اطلاعات

ارتباط و تماس با ما

  • تهران - میدان انقلاب اسلامی - بعد از خیابان جمالزاده - پلاک 91 - طبقه اول
  • دفتر مرکزی :
  • 62 54 67 55 021
  • شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 20
  • شماره های ضروری :
  • 99 22 870 0936 - 20 58 783 0912

درخواست تماس

کانال تلگرام طراحی سایت ویستان اینستاگرام طراحی سایت ویستان آپارات طراحی سایت ویستان