کاربرد فرم ساز تحت وب

فرم ساز تحت وب چیست؟ فرم ساز چه کاربردهایی دارد؟

اینها سوالاتی است که ممکن است شما با شنیدن "فرم ساز تحت وب" به ذهنتان برسد. ما در این مقاله درباره یکی از محصولات خود با عنوان فرم ساز تحت وب می پردازیم.

برای سهولت در مدیریت فعالیت ها و فرآیندها، نرم افزارها به کمک ما آمده اند تا بتوانیم کارها و فعالیت های خود را به آسانی و براحتی و با کمترین خطایی مدیریت کنیم. هر نرم افزار از تعدادی فرم تشکیل شده است که این فرم در اکثر موارد به هم وابسته و به اصطلاح دارای روابطی هستند که بر روی یکدیگر و خروجی هم تاثیرگذار خواهند بود. بعنوان نمونه در نرم افزار ارتباط با مشتری ما نیاز به فرمی تحت عنوان فرم ثبت تیکت یا ثبت پروژه داریم. یا برای تعریف پرسنل نیازمند فرم تعریف عامل و کاربر داریم و در کنار اینها نیاز به فرم مجوز کاربران و سطح دسترسی هم مورد نیاز است. همانطور که می بینید فرم ها وظایف خاصی را دارد که با در کنار هم قرار گرفتن آنها یک سیستم یکپارچه شکل می گیرد که ما به آن نرم افزار می گوییم.

کاربرد فرم ساز تحت وب

حال برای طراحی این فرم ما نیازمند ابزاری هستیم که بتوانیم براحتی این فرمها را طراحی و مورد استفاده قرار دهیم. در حالت اول می توانیم محصول خود را به یک شرکت نرم افزاری ارایه دهیم که آن شرکت محصول ما را فرم به فرم طراحی نماید که این کار زمانبر ، پرهزینه و مشمول هزینه پشتیبانی بالایی است.

در حالت دوم استفاده از ابزار و نرم افزاری است که توانایی ساخت هر نوع فرم با هر نوع ظاهر و عملکردی است. این نرم افزار فرم ساز تحت وب می باشد. نرم افزار فرم ساز به شما تمامی امکانات ساخت فرم برای هر نوع اتوماسیون صنعتی ، اداری و انبارداری و یا هر نوع سیستم سفارشی دیگری را می دهد. نرم فرم ساز ویستان تحت وب بوده و این بدین معناست که شما میتوانید نرم افزار خود را بر روی بستر اینترنت ساخته و آن را در کامپیوتر ، تبلت و موبایل خود در هر زمان داشته باشید.

این نرم افزار دارای امکانات زیادی می باشد که برای اطلاعات بیشتر می توانید بر روی این لینک کلیک کنید تا اطلاعات بیشتری در خصوص عملکرد نرم افزار فرم ساز بدست آورید.

مشتریان ما

ما افتخار ارائه خدمات به تعداد زیادی از مشتریان وفادار خود را داریم و رضایت مشتری را برای خود سرمایه گذاری مطمئن می دانیم.

اخبار آی تی و فناوری اطلاعات

ارتباط و تماس با ما

  • تهران - میدان انقلاب اسلامی - بعد از خیابان جمالزاده - پلاک 91 - طبقه اول
  • دفتر مرکزی :
  • 62 54 67 55 021
  • شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 20
  • شماره های ضروری :
  • 99 22 870 0936 - 20 58 783 0912

درخواست تماس

کانال تلگرام طراحی سایت ویستان اینستاگرام طراحی سایت ویستان آپارات طراحی سایت ویستان