فقر تولید محتوای سایت!

فقر تولید محتوای سایت علتی شایع در اکثر سایت ها! در دنیای وب ما با سایت های متفاوتی روبرو هستیم که هر کدام از آنها در حوزه های مختلف فعالیت می کنند اما چرا فقط تعداد کمی از سایت ها موفق و پر بازدید هستند؟ چرا در رمینه های مختلف فقط تعداد سایت های پربازدید به تعداد انگشتان دست است؟!

ما در اینجا به یک نکته مهم که متاسفانه در اکثریت سایتها به آن توجه نمی شود و مدیران سایت از آن غافل هستند اشاره می کنیم. موضوعی تحت عنوان فقر محتوای سایت!

محتوای سایت می بایست هدفمند ، مفید و به زبان ساده قابل استفاده برای کاربر باشد. رعایت این اصول باعث می شود که سایت ما به عنوان یک منبع مفید از محتواهای خوب قرار بگیرد و دیری نخواهد گذشت که گوگل شما را شناسایی کرده و به شما رتبه می دهد. این رتبه دادن به دنبال خود برای شما بازدید ، ترافیک بالا و در نتیجه راه افتادن تجارت را برای شما به ارمغان خواهد داشت. اما این موضوع باعث شده تا مدیران سایت برای بیشتر دیده شدن در امر تولید محتوا دست به گذاشتن محتواهای بی ربط با متن اصلی سایت شوند. بهترین روش برای انجام تولید محتوا این است که در ابتدا موضوع و متن سایت مشخص شده و در رابطه با آن موضوع و جزییات آن شروع به انتشار محتوا کنیم. بعنوان مثال اگر سایتی در حوزه فروش دوربین عکاسی دارید در ابتدا می بایست به شرح حال فعالیت خود بپردازید. در ادامه به تولید محتوا در خصوص تاریخچه و روند پیشرفت در حوزه دوربین عکاسی و اخبار فناوری در این موضوع تکیه کرده و همین کار را بصورت فصل به فصل پیش رفته تا کاربر سایت ترغیب شود تمامی محتوا و مطالب شما را بخواند.

فقر تولید محتوای سایت!

در تعدادی سایت ما با کمبود محتوا روبرو هستیم ، چیزی که ما به آن فقر محتوا می گوییم! این تیپ سایت ها از آنجایی که دارای چشم انداز و هدف نیستند در این تلاش هستند تا به سرعت به کسب و کار و تجارت خود برسند اما متاسفانه هرگز نخواهند رسید.

بعنوان مثال در اکثر فروشگاه های اینترنتی به سرعت بعد از راه اندازی شروع به فروش و قیمت گذاری میکنند اما به این نکته توجه نمی کنند که در ابتدا می بایست شروع به تولید محتوای ارزشمند کرده تا کاربران را مجذوب خود کرده و سپس شروع به تجارت نمایند. همین عوامل باعث می شود که اکثریت سایت ها بعدا از راه اندازی از بین بروند.

تولید محتوای سایت یک سرمایه گذاری مطمئن برای سایت شماست زیرا کاربر خود را درگیر سایتتان می کنید به نحوی که سایت شما بعنوان یک عادت برای آنها شده و هر روز برای مطالعه محتوای بیشتر به سایتتان مراجعه خواهند کرد.

مشتریان ما

ما افتخار ارائه خدمات به تعداد زیادی از مشتریان وفادار خود را داریم و رضایت مشتری را برای خود سرمایه گذاری مطمئن می دانیم.

اخبار آی تی و فناوری اطلاعات

ارتباط و تماس با ما

  • تهران - میدان انقلاب اسلامی - بعد از خیابان جمالزاده - پلاک 91 - طبقه اول
  • دفتر مرکزی :
  • 62 54 67 55 021
  • شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 20
  • شماره های ضروری :
  • 99 22 870 0936 - 20 58 783 0912

درخواست تماس

کانال تلگرام طراحی سایت ویستان اینستاگرام طراحی سایت ویستان آپارات طراحی سایت ویستان