بهینه سازی موتور جستجوگر(SEO) چیست؟

 

فرایندی است که شیوه ی نمایش یک وب سایت یا صفحه وب را در نتایج رایگان موتور جستجوگر تحت تاثیر قرار می دهد و اغلب به بصورت نتایجی که ساده ومنظم است به نمایش درآورده میشوند. بطور کلی صفحاتی اند که نخست و با بالاترین رتبه بندی اند و  بیشترین حضور را در لیست نتایج جستجو دارد که دارای بیشترین کاربر است.

SEO امکان دارد انواع مختلف  موتور های جستجوگر از قبیل موتور جستجوگر تصویر، موتور جستجوگر محلی، موتور جستجوگر ویدئو، موتور جستجوگر آکادمیک ، اخبارو صنعتی را هدف قرار می دهد.

SEO به عنوان یک استراتژی برای فروشگاه اینترنتی این نکات را در نظر میگیرد که موتورهای جستجوگر چطور عمل میکنند، مردم به دنبال چه موضوعاتی هستند، اصطلاحات مورد جستجوی کنونی یا کلمه کلیدی ثبت شده در موتورهای جستجوگر و اینکه کدام یک از موتور های جستجوگر توسط کار برانش ترجیح داده میشود. بهینه سازی یک وب سایت امکان دارد شامل ویراستاری محتوای آن و HTML و پیوست کدینگ به هر دو و بالا بردن ارتباط آن به کلمات کلیدی خاص و از بین بردن موانع از فعالیت های ایندکس کردن موتور های جستجوگر باشد. ارتقا بخشیدن یک سایت برای افزایش Backlink ها یا برگشت link ها یکی دیگر سیاست های SEO ست.

موتور های جستجوگر از الگوریتم های ریاضی پیچیده ای استفاده میکنند تا تشخیص دهند که یک کاربر به دنبال کدام وب سایت میگردد. 

بهینه سازی موتور جستجوگر(SEO) چیست؟

در این نمودار اگر هر کدام از حباب ها یک وب سایت را نشان دهند گاهی مواقع برنامه ها spiders (عنکبوت ها) نامیده میشوند کارش بررسی کردن اینست که کدام سایت ها به کدام یک از سایت های دیگر لینک شوند که فلش ها نمایانگر لینک ها در این نمودار هستند. وب سایت ها لینک های برگشتی یا قوی تر بسیاری کسب میکنند که فرض بر این است که از اهمیت بیشتری برخوردارند و همان مطلبی ست که کاربر در پی آن میگردد. در این مثال چون وب سایت B بیشترین لینک های برگشتی را دارا ست بیشترین رتبه بندی را در جستجوی وب دارد

مشتریان ما

ما افتخار ارائه خدمات به تعداد زیادی از مشتریان وفادار خود را داریم و رضایت مشتری را برای خود سرمایه گذاری مطمئن می دانیم.

اخبار آی تی و فناوری اطلاعات

ارتباط و تماس با ما

  • تهران - میدان انقلاب اسلامی - بعد از خیابان جمالزاده - پلاک 91 - طبقه اول
  • دفتر مرکزی :
  • 62 54 67 55 021
  • شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 20
  • شماره های ضروری :
  • 99 22 870 0936 - 20 58 783 0912

درخواست تماس

کانال تلگرام طراحی سایت ویستان اینستاگرام طراحی سایت ویستان آپارات طراحی سایت ویستان