Guest posting در سئو (SEO)

کارهای مهمتر اول، بگذارید نخست عبارت را تعریف کنیم: Guest posting یعنی نگارش و انتشار یک مقاله در وب سایت یا بلاگ شخصی دیگر. من این موضوع را گهگاهی در سایت خودم پیشنهاد میکنم و تقریبا در بلاگ های دیگر زمانی که می خواهم با حضار صحبت کنم این کار را انجام میدهم. این یه راه عالیه تا بتوانید با خوانندگان جدید ارتباط برقرار کنید و نام خود را از این طریق بشناسانید.

اما مدت زمان زیادی ست که از این قاعده برای ایجاد یک بلاگ مشهور چشم پوشی میکنم.

  • سه دلیل اساسی برای کسانی که بلاگ میسازند و یا طراحی سایت می کنند تا تاثیر موثری بصورت آنلاین ایجاد کنند وجود دارد:
  1. Guest posting ارتباطات را ایجاد میکند:

کسانی که کارشان ساختن بلاگ است یا طراحی سایت به محتوای خوب نیازمندند. با بودن یا گِست بلاگر حرفه ای و تولید محتوای خوب در بلاگ های بقیه افراد، در اصل در حال ایجاد ارتباطات در بلاگ های دیگران هستید. بلاگر ها درصد بالایی از مکالمات را که در اینترنت اتفاق می افتد خصوصا در وب سایت های رسانه ی اجتماعی همانند فیس بوک و توییتر ایجاد میکنند که بسیار تاثیر گذارند.

به همراه دوستی کردن با بلاگرهای دیگر از طریق guest posting در حقیقت دارید قدرت و نفوذ خود را در قلمرو رسانه اجتماعی افزایش می دهید که در نهایت منجر به افزایش مشترکان بلاگتان میشود.

  1. Guest postingبرای موتور های جستجوگر یا سئو فوق العاده اند:

بلاگرِ هاست باید دارای یک لینکی برای بلاگ شما جایی در پُست معمولا اول یا آخر باشد. در طول زمان این بَک لینک ها ارزش بلاگ شما را در مو تورهای جستجوگر یا سئو بالا میبرد و باعث می شود محتوای شما در گوگل، یاهو و بینگ راحت تر پیدا شوند.

  1. Guest postingشما را به افراد جدید معرفی میکند:

شاید یکی از بهترین قسمت های Guest posting این است که به شما اجازه میدهد تا به اجتماعی که قبلا ایجاد شده وارد شوید و پیام خود را با بقیه به اشتراک بگذارید. به شما این اجازه را می دهد که با افراد جدید ارتباط برقرار کنید که این موضوع به نفع شماست اما اگر درست از این فرصت استفاده کنید.

اگر ارزش مباحث تان را افزایش دهید، خواهید دید که مطلب تان در طی زمان دست به دست می چرخد و به خوانندگان بیشتری ارسال میشود. اما عکس این نیز وجود دارد یعنی اگر تنها کاری که انجام بدهید فروش و پرسش باشد، ممکن است شهرت تان را از دست بدهید.

ارزش مطالب تان را بلا ببرید، به مردم کمک کنید، صبور باشید، در این صورت است که در طی مدت زمان خاصی پیروز خواهید شد.

منبع:

3 Ways Guest Posting Can Help Grow Your Online Audience.  

By Jeff Goins

مشتریان ما

ما افتخار ارائه خدمات به تعداد زیادی از مشتریان وفادار خود را داریم و رضایت مشتری را برای خود سرمایه گذاری مطمئن می دانیم.

اخبار آی تی و فناوری اطلاعات

ارتباط و تماس با ما

  • تهران - میدان انقلاب اسلامی - بعد از خیابان جمالزاده - پلاک 91 - طبقه اول
  • دفتر مرکزی :
  • 62 54 67 55 021
  • شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 20
  • شماره های ضروری :
  • 99 22 870 0936 - 20 58 783 0912

درخواست تماس

کانال تلگرام طراحی سایت ویستان اینستاگرام طراحی سایت ویستان آپارات طراحی سایت ویستان