چه چیزی باعث ایجاد یک وب مستر موفق می شود؟

چه چیزی باعث ایجاد یک وب مستر موفق می شود؟

چند نکته ای که باید در مورد افراد موفق در این زمینه بدانید در زیر ذکر میکنم:

 • تنها چند درصد از وب سایت ها موفق میشوند: یعنی تعداد بسیار کمی از مردم در میان چندین میلیون وب سایت و وب مستر توانسته اند موفق شوند. اکثر وب سایت های موجود در اینترنت تقریبا پول مفیدی یا به عبارت دیگر هیچ سودی به صاحبانشان نمیرسانند. وب مستر هایی را میشناسم که در بهترین ماه های درآمد شان کمتر از 50 دلار در ماه سود میکنند. این را نگفتم تا شما را ناامید کنم بلکه باید در حرفه تان واقع بین باشید.
 • باید مایل باشید که در یک دوره ای سخت کار کنید: زیرا کسانی که موفق شده اند در یک دوره ای که معمولا سالها بطول می انجامد سخت کار کرده اند و به کارشان ادامه داده اند. شاید الان وانمود کنند که آسوده خاطر هستند، اما سالهای بسیاری را برای سایت هایشان زحمت کشیده اند.
 • شما نیاز به توانایی، مهارت، دانش یا توانایی کامل در رشته تان دارید: کسانی که به موفقیت دست یافتند توانایی، مهارت، دانش یا توانایی کامل در رشته خودشان داشتند که در نتیجه میتوانند محتوای تازه ای (اریژینال) تهیه کنند نه تنها اطلاعات کهنه را دوباره بازگو کنند. توانایی شان در زمینه کاری آنها باعث شده نیاز کاربران شان را تشخیص بدهند و خود را با آن تطبیق دهند.
 • شما باید به کارتان عشق بورزید: وب مستر های موفق به کارشان عشق می ورزند از مسائلی که وب سایت شان با آن در گیر است لذت می برند و زمانی که بر روی آن مسائل کار میکنند مشتاق هستند تا برطرف کنند. به همین دلیل است که وب مستر های موفق وقتی روی طراحی سایت شان وقت میگذارند و کار میکنند احساس لذت میبرند کارشان را دوست دارند و از آن به عنوان کار یاد نمیکنند. و زمانی که میپرسید چند ساعت از روز را برای طراحی سایت شان کار میکنند، به سختی فکر میکنند و پاسخ می دهند "شاید یکی دو ساعت در روز."

 

چه مسائلی باعث ایجاد یک وب سایت موفق می شود؟

یک وب سایت موفق ویژگی های زیر را دارا ست:

 • دارای محتوایی بی نظیر و اصل است:

هزاران وب سایت در فضای مجازی وجود دارد که روزانه مطالب همیشگی و قدیمی را دوباره بازگو میکنند یا اجناس قدیمی میفروشند. امروزه این موضوع با وجود بلاگ ها که به راحتی هم درست میشوند شدید تر شده است. سایت هایی که موضوعات تکراری را روزانه پخش میکنند و به متد های قدیمی اجناس قدیمی میفروشند. وب سایت های موفق و مشهور روزانه مطالب یا محتوای جدید و اصل در سایت میگذارند یا سرویس های خاصی را برای مردم تهیه میکنند یا یک جنس خاص میفروشد و به این ترتیب در بین سیل عظیمی از طراحی سایت ها مشخص و خاص میشوند.

محتوای خاص و اصل و تکرار نشده اگر به درد کسی نخورد بی فایده است! توجه داشته باشید که منظورم از "استفاده" این نیست که همه نیاز داشته باشند که بر اساس محتوای سایت شما در زندگی اقدام کنند، حتی بلاگ هایی که در آن از مشکلات زندگیتان در اداره و روابط تان با دیگران   گفتید نیز میتواند برای بقیه افراد مفید باشد و راه حل یا راه کاری را به آنها داده باشد. بنابر این زمانی که از واژه "مفید" استفاده میکنم منظورم همین شیوه است اما در حد امکان کاربردی تر.

در طراحی سایت چه نوع سایتی باید طراحی کنم؟

اساسا برای این که قادر باشید یک سایت اصل و اریژینال ایجاد کنید که برای بقیه افراد دارای مطالب ارزشمند باشد باید اطلاعات کافی در مورد زمینه ایی که میخواهید برای آن سایت طراحی کنید داشته باشید، و همچنین باید به آن زمینه کاری علاقه داشته باشید به این دلیل که شما باید سالها روی آن سخت کار کنید قبل از اینکه علائمی از نتیجه و ثمر دادن نشان دهد. یک سایتی که به موضوع آن علاقه ی سطحی داشته باشید به همان اندازه که به مرور زمان علاقه ی شما از بین میرود آن سایت نیز از بین خواهد رفت.

وب سایت خاصی درست کنید که به آن علاقه و تجربه داشته باشید و به فیلد کاری شما نیز نزدیک باشد. حتی اگر مهارت خاصی در دنیای واقعی ندارید و مثلا در چیدن گل ها مهارت دارید میتوانید وب سایتی در این مورد بسازید. کسانی هم که توانایی خاصی ندارند و به موضوع خاصی هم علاقه ندارند پیشنهاد میکنم یک بلاگ شخصی سازند.

مشتریان ما

ما افتخار ارائه خدمات به تعداد زیادی از مشتریان وفادار خود را داریم و رضایت مشتری را برای خود سرمایه گذاری مطمئن می دانیم.

اخبار آی تی و فناوری اطلاعات

ارتباط و تماس با ما

 • تهران - میدان انقلاب اسلامی - بعد از خیابان جمالزاده - پلاک 91 - طبقه اول
 • دفتر مرکزی :
 • 62 54 67 55 021
 • شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 20
 • شماره های ضروری :
 • 99 22 870 0936 - 20 58 783 0912

درخواست تماس

کانال تلگرام طراحی سایت ویستان اینستاگرام طراحی سایت ویستان آپارات طراحی سایت ویستان