افزایش بازدید سایت از طریق تولید محتوا

افزایش بازدید سایت ، داشتن کاربران خاص و وفادار ، کاهش رنکینگ الکسا و داشتن یک سایت پرطرفدار مهم ترین موضوع یک تجارت تحت وب می باشد. این موضوعات از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا اگر همه این موارد در یک سایت جا گرفته شده باشد در طراحی سایت رعایت شده باشد و به بهترین حالت پیاده سازی شده باشد باعث ایجاد درآمدی غیرقابل باور و همیشگی می شود. اما سوال مهم اینجاست! چگونه به این هدف شیرین و دلچسب برسیم!؟

تولید محتوای سایت مطمئن ترین ، همیشگی ترین ، پراعتمادترین و بهترین راه حل می باشد. برای افزایش بازدید راههای زیادی وجود دارد این راهها گاها مورد اعتماد نسبی بوده و رنکینگ سایت را تا حدی بهبود می بخشند و بخش دیگر که متاسفه درصد زیادی از آن هم می باشد راههای غیرقابل اعتماد و کم تاثیر می باشد. با همه این موضوعات در نظر بگیرید تجارت تحت وبی با سرمایه انسانی و مالی بالایی شروع بکار کند و از طریق این راهها دستخوش شکست و ورشکستگی شود!

تولید محتوای سایت

تولید محتوا در معنای ساده یعنی: محتوایی منتشر کنیم که نیاز کاربر ما باشد بنحوی که مشکلی از مشکلات آن را حل نماید و این تنها هدف ما باشد فارغ از اینکه بخواهیم به مسایل دیگر(افزایش بازدید،افزایش مخاطب) فکرر کنیم.

شما برای شروع می بایست زمینه کاری خود را انتخاب کنید و در راستای آن شروع به تولید و انتشار محتوای مهم برای سایتتان شوید. برای سایتتان تولید محتوا کنید و روند آن را مرتب و منظم در بازه های مشخص منتشر کنید و بعد از آن شاهد نتایج آن شوید. نکته مهم آن این است که می بایست بازه ها منظم باشد زیرا گوگل براساس همین بازه ها به سایت شما سر می زند و مطالب سایتتان را Index می کند.

بعنوان مثال اگر شما هفته ای یکبار تولید محتوا کنید گوگل هفته ای یکبار به سایت شما سر می زند و اگر این بازه را هرمقدار کمتر کنید گوگل هم زودتر به سایت شما سر میزند اما در اینجا شما وظیفه مهمی دارید و آن هم رعایت این بازه انتشار محتوای سایت می باشد زیرا هر قدر این بازه کمتر شود حساسیت آن هم برای گوگل بالا می رود. این شیوه باعث می شود شما کاربران خاص و همیشگی داشته باشید زیرا به شما اعتماد کرده هر روز منتظر مطالب ، اخبار و محتوای مهم بوده و به همین خاطر هر روز به سایت شما سر می زند و این همان بازدید همیشگی ، واقعی و دائمی شماست و در این مرحله می توانید از تجارت خود استفاده نموده و کسب درآمد کنید.

مشتریان ما

ما افتخار ارائه خدمات به تعداد زیادی از مشتریان وفادار خود را داریم و رضایت مشتری را برای خود سرمایه گذاری مطمئن می دانیم.

اخبار آی تی و فناوری اطلاعات

ارتباط و تماس با ما

  • تهران - میدان انقلاب اسلامی - بعد از خیابان جمالزاده - پلاک 91 - طبقه اول
  • دفتر مرکزی :
  • 62 54 67 55 021
  • شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 20
  • شماره های ضروری :
  • 99 22 870 0936 - 20 58 783 0912

درخواست تماس

کانال تلگرام طراحی سایت ویستان اینستاگرام طراحی سایت ویستان آپارات طراحی سایت ویستان