معرفی فرم ساز تحت وب

در این پست قصد داریم امکانات و بخش های مختلف محصول فرم ساز تحت وب را بیان کنیم تا بیشتر با این محصول آشنا شویم. در ابتدا در یک معرفی کلی ، فرم ساز تحت وب ، محصولی است که تمامی نیازها و امکانات مورد نیاز برای تهیه یک نرم افزار تحت وب را در اختیار شما می گذارد تا بوسیله آن نیازهای کاربران خود را بصورت ویژوال و با طراحی بصری زیبا مرتفع نمایید.

معرفی فرم ساز تحت وب

محصول فرم ساز در دو حالت می تواند برای کاربران عادی ، شرکت های نرم افزاری و مدیران IT محموعه ها مورد استفاده باشد. در بخش اول اگر مجموعه دارای نرم افزار تحت ویندوزی باشد که در حال استفاده است با محصول فرم ساز تحت وب براحتی میتوان نسخه تحت ویندوز نرم افزار را تحت وب نمود. امکانی فوق العاده که شما را از محدودیت های نرم افزاری جدا می کند و یک نسخه وبی به شما ارائه می کند.

در حالت دوم شما دارای یک تحلیل درست از سیستم هستید و تمامی نیازسنجی ها و موارد مورد نیاز سیستم خود را پیش بینی کرده اید و اکنون سراغ محصولی هستید که براحتی از طریق آن بسرعت فرم های سیستم مورد نظر خود را طراحی و به مرحله اجرا برسانید.

در هر یک از این دو حالت شما با محصولی روبرو هستید که مملو از امکانات مورد نیاز برای طراحی فرم می باشد که تنها مستلزم طراحی آن توسط خودتان است.

فرم ساز تحت وب علاوه بر طراحی فرم ، امکان طراحی نسخه گزارشی ، نسخه چاپی و نسخه نموداری نیز می باشد. بطور کاملتر باید اینطور بیان کنیم شما با محصولی روبرو هستید که از طراحی یک فرم ورود اطلاعات تا گزارشات و در نهایت چاپ آن را برای شما انجام می دهد.

نکته مهم و شایان ذکر دیگر محصول فرم ساز تحت وب، امکان قرار گیری تک تک فرم ها در روال کاری یا Wokflow می باشد. بدین صورت که شما برای گردش کاری خود یک روال طراحی می کنید که این روال می تواند از تعداد زیادی وضعیت تشکیل شده باشد و در هر یک از این وضعیت ها شما می توانید براحتی فرم مورد نظر خود را به آن نسبت دهید و از آن استفاده کنید.

در پایان برای مشاهده امکانات و اطلاعات بیشتر می توانید از صفحه فرم ساز تحت وب ما مشاهده نمایید.

مشتریان ما

ما افتخار ارائه خدمات به تعداد زیادی از مشتریان وفادار خود را داریم و رضایت مشتری را برای خود سرمایه گذاری مطمئن می دانیم.

اخبار آی تی و فناوری اطلاعات

ارتباط و تماس با ما

  • تهران - میدان انقلاب اسلامی - بعد از خیابان جمالزاده - پلاک 91 - طبقه اول
  • دفتر مرکزی :
  • 62 54 67 55 021
  • شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 20
  • شماره های ضروری :
  • 99 22 870 0936 - 20 58 783 0912

درخواست تماس

کانال تلگرام طراحی سایت ویستان اینستاگرام طراحی سایت ویستان آپارات طراحی سایت ویستان