تولید محتوای سایت

تولید محتوای سایت یا روش های سنتی تبلیغات !؟
این روزها زمانی که مشتریان با بازاریابی سنتی مواجه می شوند تلویزیون خود را خاموش می کنند حتی در مواردی به هیچ عنوان دیگر سراغ آن محصول نمی روند، اغلب افراد دارای یک کامپیوتر شخصی یا یک موبایل هوشمند هستند که حتی سراغ تبلیغات تلویزیونی نمی روند و از تبلیغات مجلات نیز چشم پوشی می کنند و هر لحظه بصورت آنلاین در اینترنت وب گردی می کنند و اطلاعات مورد نظر خود را بدون کوچک ترین توجه به بنرها و کلیدهای نامربوط در یک وب سایت کسب می کنند.
تولید محتوای مناسب برای سایت امروزه ضرورتی مهم برای مدیران سایت است.

فرم ساز تحت وب

فرم ساز تحت وب ابزاری پویا و قدرتمند جهت ساخت و طراحی انواع فرم های ورود اطلاعات و فرم های گزارشی با امکان تهیه خروجی های مختلف و تهیه نسخه چاپی است. فرم ساز تحت وب امکانی است که به راحتی میتوان بی نهایت فرم ساده یا پیچیده را طراحی کرد و سیستم های اتوماسیون اداری یا ارتباط با مشتری و یا هر سیستم اداری را با آن راه اندازی نمود.
فرم ساز ویستان امکان تعریف روال کاری را دارا می باشد که به راحتی می توان هر یک از فرم های فرم سازی را به روال کاری نسبت داد.

طراحی سایت

وب سایت صفحه ای پویا می باشد که می توان هزاران حالت و ایده را در آن بدون محدودیت طراحی نمود. موفقیت و محبوبیت در طراحی سایت به تیم طراحی سایت و استفاده از متدهای استاندارد طراحی وب حرفه ای بستگی دارد . موفقیتی که فقط می توان با تیم طراحی وب سایت حرفه ای و با تجربه ای بدست آورد تا این تضمین را به شما بدهد که ایده شما جهت شروع یک کسب و کار تحت وب با بهترین شکل ممکن صورت گرفته و شما را در رسیدن به اهدافتان کمک خواهد کرد.
تیم طراحی سایت ویستان در این امر پیشرو بوده و با تکنیک های نوین برنامه نویسی و طراحی وب سایت و بهینه سازی وب پروژه های تحت وب بسیاری را انجام داده است.

فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی یک ویترین بزرگ ، پویا ، جذاب و بدون هزینه از محصولات و کالاها می باشد که در عصر امروز جایگزین ویترین های فروشگاه ها شده است. همه افرادی که خواستار راه اندازی یک کسب و کار از فروش محصولات متنوع می باشند می توانند با استفاده از فروشگاه اینترنتی و با کم ترین هزینه این کار را انجام دهند.
تیم طراح و با تجربه ویستان با بهره گیری از تکنولوژی های طراحی فروشگاه تحت وب و بهینه سازی وب آماده تولید فروشگاه های متنوع اینترنتی یا فروشگاه ساز می باشد.

ثبت رایگان آگهی تدریس خصوصی

امروزه با گسترش مقوله تدریس خصوصی ، تبلیغات و بازاریابی و جذب دانشجو در این حوزه یکی از مهم ترین و پرهزینه ترین دغدغه های اساتید می باشد. گروه ویستان با ایجاد امکانی چون ثبت آگهی تدریس خصوصی بصورت اینترنتی و رایگان راه حلی آسان و پر بازده را ایجاد نموده است. اساتید محترم می توانند از طریق فرم زیر نسبت به ثبت آگهی خود اقدام نمایند.ثبت رایگان آگهی تدریس خصوصی

مشتریان ما

ما افتخار ارائه خدمات به تعداد زیادی از مشتریان وفادار خود را داریم و رضایت مشتری را برای خود سرمایه گذاری مطمئن می دانیم.

اخبار آی تی و فناوری اطلاعات

ارتباط و تماس با ما

  • تهران - میدان انقلاب اسلامی - بعد از خیابان جمالزاده - پلاک 91 - طبقه اول
  • دفتر مرکزی :
  • 62 54 67 55 021
  • شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 20
  • شماره های ضروری :
  • 99 22 870 0936 - 20 58 783 0912

درخواست تماس

کانال تلگرام طراحی سایت ویستان اینستاگرام طراحی سایت ویستان آپارات طراحی سایت ویستان